+36 70 374 1647

U14B | Ezen a meccsen kevés dolog jött össze

Közzétéve: 2022-10-25

Cimkék:  U 14

U 14 B-csapatunk szombaton kora délután a Millenárison játszott mérkőzést a KSI csapatával szemben.

A sportiskolások az 1. harmad elején, már a 3. percben megszerezték a vezetést, majd a 7. percben növelték az előnyüket. A 11. percben Lusztig találatával szépítettek a debreceniek, a KSI azonban pár másodperccel utóbb 3-1-re módosította az állást. A harmad második felében főként mezőnyjáték zajlott a jégen, újabb gól nem esett, a mieink tartották a 3-1-es különbséget.

A 2. játékrészben 25.49-ig tartott a gólcsend, majd még négy gólt szereztek a KSI játékosai, a mezőnyfölényük ekkor volt leginkább nyomasztó.

A 3. harmad elején Verbói Benett kozmetikázta egy kicsit az meccs állását, utána azonban még két KSI-találat következett.

A debreceni srácok nagyon sok egyéni hibával hokiztak és sajnos, a kapusunk sem tudta igazán hozni a nagy védéseket. A mieink az első meccsüket vívták az U 14-es bajnokság V. csoportjában, a későbbiekben számos lehetőségük adódik még a javításra. Reméljük, akarnak és tudnak is élni ezzel!

Dancsfalvi Norbert vezetőedző is véleményt mondott a találkozóról.

„Jobb volt az ellenfél, akik megérdemelten győztek. Normál esetben talán 2-3 gól lenne a két csapat között, de mi rengeteg egyéni hibával játszottunk és az akarat is csak 10 percig volt a helyén. Sajnos, a kapusunk sem tudta hozni a bravúr formáját. De nem szomorkodunk, a sport ilyen, megyünk tovább, igyekszünk kijavítani a hibáinkat!”