+36 70 374 1647

U14B | Későn ébredtünk fel

Közzétéve: 2022-10-12

Cimkék:  U 14

U 14 B csapatunk szombaton kvalifikációs meccset játszott a Szombathelyi Pingvinek együttesével, a találkozónak a Millenáris adott otthont.

A mieink eléggé benn ragadtak az öltözőben, ezt kihasználta az ellenfél és Bognár révén már 17 másodperccel a kezdés után megszerezte a vezetést. 10.03-nál Prokob Regő 2+2 percet kapott, az egyiket sportszerűtlen magatartásért. A szombathelyiek Laki és Fullár révén értékesítették az emberfórt, majd egymás után kétszer megint emberhátrányba kényszerültünk. Ennek meg is lett a következménye, Bognár előnyös, illetve 5 az 5 ellen szerzett találata révén.

Az ellenfelünk az 5-0-s eredménnyel zárult félidő után kapust cserélt, a mieink pedig szépítettek; előbb Varga, majd gyorsan egymás után Juhász és Verbói is betalált. A végeredményt Bognár állította be a 36. percben.

A szombathelyi alakulat mindkét félidőben fölényben játszott, a mieink produkciójához hozzá tartozik az eléggé harmatos kapusteljesítmény és az, hogy 14 percet töltöttünk emberhátrányban.

Dancsfalvi Norbert vezetőedző így látta a mérkőzést.

„Rosszul álltunk bele a mérkőzésbe; 17 másodperccel a kezdés után már gólt kaptunk, majd még négyet az első játékrészben. Legfőképpen a kapu előtti munkában mutatkozott hiány. Sokszor kényszerültünk emberhátrányba, 12-14 perc nagyon hosszú idő. A 2. harmadban jól játszott a társaság, sikerült 3-5-re is feljönni. Ha ebben a szellemben hokiznak a srácok, akkor bárkivel szemben lehet esélyük.”