Tanulnunk kell a hibáinkból!

Ferencvárosi TC - Debreceni HK 2-5 (0-2, 2-1, 0-2)

György István edző a következők szerint értékelte a találkozót: „Jól kezdtük a mérkőzést, egyértelmű fölényben játszottunk, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki az első harmadban. Mindez gólokban is megmutatkozott, 2-0-ra nyertük az első játékrészt. A folytatásban kissé könnyelműen hokiztunk, nem mentek a lábak, nem hajtottunk elég keményen. Ezzel magunkra húztuk a Fradit, el is veszítettük a második harmadot 2-1 arányban. Mindkét találat emberhátrányban esett. A záró játékrészre úgy érkezett ki a csapat, hogy meg akarják nyerni a mérkőzést; újra magas hőfokon égve, számos helyzetet kidolgozva sikerült újabb két gólt szerezni és  bebiztosítani a győzelmet. A mérkőzés összképével nem vagyok elégedett. Ha nem dolgozunk 60 percig az ilyen fontos találkozókon, akkor nem várhatjuk el, hogy mi nyerjük a meccset. Tanulnunk kell a hibáinkból!”

Gólszerzők: Kerekes, Csiki, illetve Fodor, Kovács B., Fehér, Szeferinkin és Urbán