Szép volt, Huni!

U 14-es csapatunk november 4-én az ESMTK Justitia SC együttesét fogadta a Debreceni Jégcsarnokban. Salánki Attila edző értékelése következik.

„Igencsak hamar megkezdtük a gólgyártást, a második találatunk után szinte percenként értünk el újabb találatokat. Bár az 1. harmad (7-0) bizakodásra adhatott okot, mégsem lehettünk maradéktalanul elégedettek. A védekező zónában nem álltunk a helyzet magaslatán, szerencsére nem tartózkodtunk sokat a saját kapunk közelében. Rossz cserére ezen a meccsen is sor került. Hiába kértem a játékosokat, hogy kiemelten figyeljünk erre; szinte minden meccsen ugyanabba futunk bele. A II. harmadban ismét megszórtuk őket, de nem tudtuk megóvni a kapunkat a góltól. A III. harmadban azt kértem a játékosoktól, hogy próbáljunk csapatmunkával gólokat lőni, ám ez sajnos elmaradt. Visszaesett a játékunk, mindenki elbízta magát, aminek az lett az eredménye, hogy „csak” 2-1-re nyertük az utolsó harmadot. Szeretném kiemelni Czecze Hunor játékát, aki ezen a meccsen 5 góllal segítette csapatunkat!”

Debreceni HK-ESMTK Justitia SC 19-2 (7-0, 10-1, 2-1)
Gólszerzők: Czecze (5), Gönczi G. (3), Rózsa Á. (2), Rózsa B.(2), Agárdi (2), Bíró-Dobi (2), Szabó M., Tóth Z. és Váraljai B., illetve Endrédi és Martonosi