Nem volt félnivalónk

November 25-én Jászberényben játszotta le soron következő mérkőzését az U 14 B-s csapatunk. Salánki Attila edző a következőkben foglalta össze benyomásait.

„Szombaton a Hatvani Gigászok csapatával találkoztunk Jászberényben. A nyeretlen ellenféltől nem volt félnivalónk, az első harmad végén azonban csak egy gólos előnynél tartottunk, igaz, a mi kapunk sem forgott veszélyben. A második harmadtól aztán elkezdtük a gólgyártást. Sajnos az utolsó harmadban emberelőnyös szituációban kaptunk egy szerencsétlen gólt; az alapvonalról, szinte a sarokból megemelt korong hullott be a kapunkba Révész Zsuzsi feje fölött. Ezután a játék képe nem változott, 11:1 arányban győztünk. Bizakodásra adhat okot az a két gólunk, amelyik igazi csapatmunka révén született, a többi találat egyéni akció eredménye volt. Az is örvendetes, hogy sikerült kiállítás nélkül lehozni a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak!”

FC Hatvan - Debreceni HK B 1-11 (0-1, 0-4, 1-6)
Kolozsvári, illetve Hamza (3), Rózsa B. (2), Váraljai Á. (2), Kovács Zs., Kiss B., Farkas P. és Szabó Márton