Nem bírtunk az UTE B csapatával

Kölyök B csapatunk két idegenbeli találkozó után szombaton itthon fogadta az UTE együttesét.

A mérkőzés tapasztalatait Köllő István edző foglalta össze.

„A mérkőzés előtt azt éreztem, hogy ezúttal jobban fog menni a játék, mint korábban. A srácok elszántan és jó kedvűen mentek fel a jégre, úgy látszott, meg akarják mutatni, hogy többre képesek. A találkozó nem indult rosszul, az 1. harmadot (a 0-3 ellenére) edzői szemmel is elfogadhatónak értékelhetem. A 2. harmadban a játék képe teljesen megváltozott. Hiába próbáltam a szünetben motiválni a társaságot, szinte semmi nem valósult meg abból, amit kértem tőlük. Alig vezettünk épkézláb támadást és a védekezéssel is súlyos problémák voltak. A 3. harmadban egy árnyalattal talán jobban játszottunk, de közben egymás után kaptuk a gólokat. A jövő szombaton a hatvani csapat lesz a mieink ellenfele, remélem, hogy egy hasonló képességű együttessel szemben valami elkezdődik!”

Debreceni HK B – UTE B 0-17 (0-3, 0-8, 0-6)