Hasznos megmérettetés volt

Kemény edzőpartnert választott játékosainak az U 14-es csapatunk stábja, a tanítványok augusztus 23-án délután az UTE ellen meccseltek.

A 3 x 30 perces, futóórával lebonyolított találkozó félidejéhez érve a mieink vezettek 3-1 arányban, leginkább Révész Zsuzsa remek védéseinek köszönhetően. A második félidőben már nem sikerült ilyen jól teljesíteni. GYÖRGY ISTVÁN, a korosztály vezetőedzője ezzel együtt is elégedett volt a látottakkal. Elmondta, hogy elsősorban a védekező harmadbeli munkára koncentrált és örömmel nyugtázta, hogy a csapata 80-90%-ban megvalósítja az edzéseken tanultakat. A mieink közül négy hátvéd hiányzott betegség és egyéb okok miatt, teljes létszám mellett szorosabb eredmény is születhetett volna. A vezetőedző kiemelte, hogy a találkozó hasznos és tanulságos volt edzők és játékosok számára egyaránt.

UTE-DHK 9-5 (1-1, 7-4, 1-0)