Gólzáporos győzelem

Szeptember 29-én játszotta le szezonbeli első meccsét a DHK U 14 C-csapata a Szigeti Bikák ellen. A találkozón végig nagy fölényben hokiztak a mieink és 10 gól különbséggel nyertek. Ezt erősíti meg a kapura lövések aránya, mely 34-24 volt a javunkra.

Az 1. harmadban 04.04-nél esett az első gól, ezt Árva László szerezte, majd emberelőnyben Vincze Dávid, utána ismét Árva László találata következett. A 2 játékrészben előbb szépített az ellenfél, majd Máthé Miklós és Majoros Zsombor talált be, Vincze Dávid pedig belőtte a második gólját. A 3. harmadban összesen öt gólt szereztek a mieink, Majoros Zsombor és Rádi Balázs mellett Vincze Dávid két alkalommal is eredményes volt, az utolsó pontot Árva László jegyezte.

Máthé Csaba vezetőedző a következők szerint kommentálta történteket: „Két sor mezőnyjátékossal – köztük öt előkészítőssel - és egy kapussal álltunk fel a mai mérkőzésre. Kicsit megilletődötten kezdtünk, aztán felbátorodott a társaság és elkezdtek játszani. Végig mi uraltuk a találkozót, sikerült számos jó helyzetet kidolgozni és jöttek a gólok is. Mind a kölyök, mind az előkészítő korosztályos srácok jól szerepeltek, gratulálok nekik!”

Szigeti Bikák-Debreceni HK 1-11 (0-3, 1-3, 0-5)
Gólszerzőink: Vincze D.(4), Árva(3), Majoros (2), Máthé és Rádi, illetve Szabó I.