NU25 | Izgalmakkal teli mérkőzésen, hosszabbításban nyertünk

Közzétéve: 2024-04-07

Cimkék:  NU 25

Az elődöntő második mérkőzésén a Fradi fogadta női csapatunkat.

Ahogyan az első mérkőzés, ez sem indult kedvezően lányaink számára az első harmadban, azonban csapatmunkával sikerült felülkerekedni az ellenfelen és hosszabbításban megnyerni az összecsapást. Vasárnap, a minden eldöntő mérkőzésen, hazai pályán fogadjuk az FTC együttesét.

Az FTC csapata elleni mérkőzésről a vezetőedző, Dancsfalvi Norbert nyilatkozott:

"Nagyon jól kezdtük az első 5 percet, de pár képszakadás és az önbizalomhiány miatt hamar 0-2 volt az állás, mint az előző meccsen. De ez most egy jó játékkép mellett, egy roppant erős FTC-vel szemben, akik az előző meccshez képest még erősebb kerettel jöttek, és szerették volna lezárni ezt a szériát. Ennél az állásnál is azt éreztem, hogy az idei szezon legerősebb ellenfelével szemben is van keresnivalónk a jégén. Szünetben arra ösztönöztem a csapatot, hogy higgyünk abban, hogy sikerülhet, hiszen mi nyertük az alapszakaszt. És sikerült, hiszen mindenki 100%-on teljesített és elhitük a valós tudásunk. Gratulálok mindenkinek, nagyon jó mérkőzés volt!”

DHK pontszerzői: Nagy Dorina (1G, 1A), Juhász-Berencsi Luca (1G) és Márta Anna (1G).