U12 | Izgalmas, küzdős játék Szegeden

Közzétéve: 2023-12-12

Cimkék:  U 12

Az U12-es kék csapatunk vasárnap Szegedre utazott, ahol a Goodwill Pharma csapata ellen mérkőzött meg.

Igazán nehéz összecsapás elébe nézett az előkészítő korosztályunk, hiszen a hazai együttes játékosai nagyobbak voltak. Ennek ellenére egy igazán kiélezett és eseménydús mérkőzést láthattunk, amiből tovább építkezhetnek a jövőre nézve játékosaink.

ASzegedellen játszott mérkőzésről a vezetőedző, György József nyilatkozott:

"Három sorral érkeztünk erre a mérkőzésre. Egy nagyon jó képességű csapattal találkoztunk, fizikai paraméterekben láthatóan nagyobbak és masszívabbak voltak, tudtuk, hogy egy nagyon kiélezett mérkőzés lesz. Jól kezdtünk az első harmadban több helyzetünk is volt, de a legfontosabb elmaradt, a kapura lövés vagy, ha az megvolt, akkor a gól hiányzott. A második harmadban inkább a mezőnyben folyt a játék, egy gól esett csak, egyre több volt a szabálytalanság mind a két oldalon. A harmadik harmadban pedig egymás után születtek a találatok, mind a két csapat tudta a helyzeteket értékesíteni, de a játék az akadozott, egyre kevesebb volt az 5-5 elleni játék. A hazai csapat nagyon keményen védekezett, mindent elkövettek, hogy ne tudjuk kapura lőni, ez egyre növelte a frusztrációnkat és nem tudtunk bizonyos helyzetekben jól dönteni. Utolsó pillanatokig egy izgalmas mérkőzés volt, a küzdéssel nem volt gond, a korongos játékunkban mindig akadt egy olyan hiba, amire lecsapott a Szeged. Talán ez, amit ki kell küszöbölni a jövőben és a kiélezett mérkőzéseken is tudjunk higgadtak maradni."