+36 70 374 1647

U14B | Kevés esélyünk volt

Közzétéve: 2022-11-22

Cimkék:  U 21

U 14 B csapatunk november 19-én délben a HKB Warriors együttesével játszott bajnoki találkozót Debrecenben. A budapestiek a mérkőzést megelőzően az V. csoport 4. helyén tanyáztak, míg a mieink ugyanott a 7. pozíciót foglalták el.

A debreceni alakulat kapuját Molnár Bence őrizte. A vendégek nem igazán szervezett játékkal is képesek voltak a mieink fölé kerekedni. Varga góljával már a 8. percben megszerezték a vezetést, ezt a 11. percben növelni is tudták, Fábián talált be a mieinknek. Az 1. harmadban csak nehezen tudtunk kijönni a védekező zónánkból, a kapujukra kevés veszélyt jelentettünk, 3-10 volt a kapura lövések aránya.

A 2. etapban mindkét részről egy-két szabálytalanság borzolta a kedélyeket, a játék képében komolyabb változás nem történt. Maradt a vendégek fölénye, a 34. percben Cságola megtoldotta eggyel a vendéggólok számát, majd 58.55-nél ugyancsak ő szerezte meg csapata negyedik gólját.

A mérkőzés végén 13-41 volt a kapura lövések száma, ami nyilvánvalóvá teszi, hogy a mezőnyben is komoly fölényt alakítottak ki a vendégek. A kapunkban Molnár Bence 37 lövést hárított, ami 90,24 %-os teljesítménynek felel meg. A csoportban elfoglalt pozíciónk nem változott.

Dancsfalvi Norbert edző reálisan értékelte a mérkőzést.

„Volt néhány szép egyéni megmozdulásunk nagy helyzettel, de sajnos, nem lőttük be ezeket. A kevés, meccsenkénti 5-6 lehetőséggel pedig nem lehet nyerni. Pozitív fejlemény, hogy jól védekezünk emberhátrányban, akár 3 az 5 ellen is.”