Dátum Hazai csapat Vendég csapat Helyszín Eredmény
2019. szeptember 6., péntek, 19:20 Debreceni Hoki Klub UPC Vienna Capitals Zalaegerszeg 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
 
2019. szeptember 7., szombat, 13:50 Debreceni Hoki Klub EHC Lions Zalaegerszeg 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
 
2019. szeptember 8., vasárnap, 10:20 Debreceni Hoki Klub Okanagan Hockey Club Europe Zalaegerszeg 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
 
2019. szeptember 14., szombat, 16:40 OHA Debreceni Hoki Klub Óbudai Jégcsarnok 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
 
2019. szeptember 15., vasárnap, 09:10 Debreceni Hoki Klub MAC Budapest Óbudai Jégcsarnok 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
 
2019. szeptember 15., vasárnap, 15:10 Székely Jégkorong Akadémia U16 Debreceni Hoki Klub Óbudai Jégcsarnok 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
 
2019. szeptember 22., vasárnap, 11:55 Debreceni Hoki Klub KMH SE Debrecen 4:6 (0:3, 1:0, 3:3)
 
2019. szeptember 29., vasárnap, 18:00 Győri Nemak Dana ETO HC Debreceni Hoki Klub Győr 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
 
2019. szeptember 29., vasárnap, 14:15 Debreceni Hoki Klub B MAC Budapest B Debrecen 1:6 (0:0, 1:4, 0:2)
 
2019. október 6., vasárnap, 11:55 Debreceni Hoki Klub B DVTK Jegesmedvék B Debrecen 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
 
2019. október 9., szerda, 18:15 Vasas SC Debreceni Hoki Klub Vasas Jégcentrum, Budapest 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
 
2019. október 13., vasárnap, 18:30 OHA Debreceni Hoki Klub Óbudai Jégcsarnok 3:6 (2:1, 0:1, 1:4)
 
2019. október 13., vasárnap, 10:45 FTC-Telekom Debreceni Hoki Klub B FTC Sátras Jégpálya 7:1 (2:1, 1:0, 4:0)
 
2019. október 16., szerda, 17:20 UTE Debreceni Hoki Klub Újpesti Jégcsarnok 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
 
2019. október 26., szombat, 20:55 Debreceni Hoki Klub B Székely Jégkorong Akadémia U16 Debrecen 1:13 (0:5, 1:5, 0:3)
 
2019. október 27., vasárnap, 11:55 Debreceni Hoki Klub Ifj. Ocskay Gábor JA Debrecen 2:8 (2:2, 0:2, 0:4)
 
2019. október 27., vasárnap, 17:40 UTE B Debreceni Hoki Klub B Újpesti Jégcsarnok 9:0 (2:0, 5:0, 2:0)
 
2019. november 3., vasárnap, 11:55 Debreceni Hoki Klub DVTK Jegesmedvék Debrecen 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
 
2019. november 16., szombat, 12:45 DVTK Jegesmedvék B Debreceni Hoki Klub B Miskolci Jégcsarnok 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
 
2019. november 17., vasárnap, 14:45 Ifj. Ocskay Gábor JA Debreceni Hoki Klub Székesfehérvár 8:1 (2:0, 4:0, 2:1)
 
2019. november 24., vasárnap, 15:15 Sportország SC Debreceni Hoki Klub B Újpesti Jégcsarnok 11:7 (3:1, 5:5, 3:1)
 
2019. november 26., kedd, 18:25 Debreceni Hoki Klub DVTK Jegesmedvék Debrecen 3:6 (1:2, 1:0, 1:4)
 
2019. november 29., péntek, 18:30 Debreceni Hoki Klub B Justitia Szittyák Debrecen 11:1 (3:0, 3:0, 5:1)
 
2019. december 8., vasárnap, 11:55 Debreceni Hoki Klub Vasas SC Debrecen 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
 
2019. december 8., vasárnap, 13:30 OHA B Debreceni Hoki Klub B Óbudai Jégcsarnok 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
 
2019. december 11., szerda, 18:15 KMH SE Debreceni Hoki Klub Tüskesátor, Budapest 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0)
 
2019. december 17., kedd, 17:45 Debreceni Hoki Klub B Székely Jégkorong Akadémia U15 Debrecen 1:7 (1:5, 0:0, 0:2)
 
2019. december 20., péntek, 18:30 Debreceni Hoki Klub B KSI Debrecen 7:3 (1:1, 0:1, 6:1)
 
2019. december 22., vasárnap, 11:55 Debreceni Hoki Klub UTE Debrecen 1:9 (1:2, 0:5, 0:2)
 
2019. december 22., vasárnap, 10:55 Debreceni Hoki Klub B DVTK Jegesmedvék B Debrecen 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
 
2020. január 5., vasárnap, 14:15 Debreceni Hoki Klub Ifj. Ocskay Gábor JA Debrecen 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
 
2020. január 10., péntek, 17:55 Debreceni Hoki Klub B Székely Jégkorong Akadémia U15 Debrecen 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
 
2020. január 12., vasárnap, 13:45 Justitia Szittyák Debreceni Hoki Klub B Pesterzsébet Jégcsarnok 6:9 (5:1, 0:3, 1:5)
 
2020. január 19., vasárnap, 18:30 Debreceni Hoki Klub B Sportország SC Debrecen 4:7 (2:4, 1:1, 1:2)
 
2020. január 23., csütörtök, 17:10 DVTK Jegesmedvék Debreceni Hoki Klub Miskolci Jégcsarnok
 
2020. január 25., szombat, 15:45 Debreceni Hoki Klub B OHA B Debrecen
 
2020. január 26., vasárnap, 11:55 Debreceni Hoki Klub KMH SE Debrecen
 
2020. január 29., szerda Vasas SC Debreceni Hoki Klub Vasas Jégcentrum, Budapest
 
2020. február 2., vasárnap KSI Debreceni Hoki Klub B Millenáris, Budapest
 
2020. február 12., szerda Debreceni Hoki Klub B DVTK Jegesmedvék B Debrecen
 
2020. február 14., péntek UTE Debreceni Hoki Klub Újpesti Jégcsarnok
 
2020. február 16., vasárnap Ifj. Ocskay Gábor JA Debreceni Hoki Klub Székesfehérvár
 
2020. február 16., vasárnap Debreceni Hoki Klub B Sportország SC Debrecen
 
2020. február 19., szerda, 17:15 Justitia Szittyák Debreceni Hoki Klub B Pesterzsébet Jégcsarnok
 
2020. február 21., péntek Debreceni Hoki Klub DVTK Jegesmedvék Debrecen
 
2020. február 23., vasárnap KMH SE Debreceni Hoki Klub Tüskesátor, Budapest
 
2020. február 26., szerda Debreceni Hoki Klub B Székely Jégkorong Akadémia U15 Debrecen
 
2020. február 28., péntek Debreceni Hoki Klub Vasas SC Debrecen
 
2020. február 28., péntek Debreceni Hoki Klub B OHA B Debrecen
 
2020. március 1., vasárnap Debreceni Hoki Klub UTE Debrecen
 
2020. március 1., vasárnap KSI Debreceni Hoki Klub B Millenáris, Budapest
 

Ne maradj le semmiről!

Iratkozz fel hírlevelünkre!

  • TEVA
  • PWC
  • B.R.A. Company
  • CJHL
  • Marczi Skate
  • Debreceni Sportcentrum
  • ZolComp Network Kft.
  • Debreceni Jégcsarnok